hakkımızda

Faaliyete başladığı 1995 yılından bu yana pek çok prestijli projeyi başarıyla hayata geçirerek sektörde öncü olan firmamız, kurulduğu günden bugüne kadar kaliteli hizmet anlayışından ödün vermemektedir. Müşterilerimize ve çalışanlarımıza karşı şeffaflık ilkesini benimseyerek, ilk günden bu yana dürüstlük, mükemmeliyetçilik, ekip ruhu, yenilikçilik, istikrar ve girişimcilik her daim en önemli değerlerimizin arasındadır. Amacımız geleceğe yatırım yaparak; yaşam için en ideal koşulları oluşturmayı hedefleyerek ürettiğimiz her eserle içinde yaşadığımız topluma kalıcı değerler katmaktır.

değerlerimiz

Kazandığımız itibar, deneyim, bilgi ve birikim ile geleceğe daha güçlü yürümek.
Yalnızca proje başlangıcından anahtar teslimine kadar tüm süreçleri takip etmekle kalmadan, satış sonrası hizmetlerimizle projelerimizden ev sahibi olanların bizi her zaman yanlarında hissetmelerini sağlamak.
Müşteri memnuniyetini en önde tutarak müşterilerimizin taleplerine cevap verebilmek.

kalite politikamız

Tarsus’sa önemli katkılarda bulunan, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, sürdürülebilir gelişmeyi yaşam şekli yapan, teknoloji ve kalite açısından sektöründe lider bir kuruluş olarak hedefimiz; müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri en iyi çözüm ortağı olarak sunmaktır.

Zamanında iş teslimini öncelik olarak benimseyen firmamız projelerinde sıfır hatayı hedefleyerek sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Verimliliğimizi arttırma, geleceğimizi güven altına alma, tedarikçilerimizle karşılıklı iş birliği ve güven içerisinde çalışma ilkelerimiz ile her zaman göz doldurmaktayız.

Bu bağlamda amacımız bütün faaliyet sahalarında ve hizmet birimlerinde kalite bilincini sistematik ve düzenli bir şekilde sağlamak üzere Toplam Kalite Yönetimi'ni yaşam şekli olarak benimsemek ve gereklerini yerine getirmektir. Toplam Kalite Yönetimi ile iş mükemmelliğini gerçekleştirmek hepimizin görevidir.

Amacımız müşterilerimizin beklentilerine bütünüyle cevap verebilmek, firmamızın gelişim gücünü artırabilmektir. İmalatta hedefimiz “İlk Seferde Doğru Yapmak” tır. İmal etmekte olduğumuz inşaatlarda "ikinci" sefer diye bir şey düşünülemeyeceğinin bilincindeyiz, o yüzden de zamanında, eksiksiz ve problemsiz olarak imalatı ve teslim edilmesi firmamızın vazgeçilemez bir ilkedir.